VALTOP TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelé technologií v oblasti vytápění se zkušenostmi o oboru více jak 15 let. 

Námi dodávané produkty předních světových značek jsou distribuovány výhradně přes montážní a instalatérské firmy, poskytujeme zákazníkům veškerý servis po celé České Republice spojený s konzultací výběru vhodného zdroje přímo u Vás doma, připraví cenovou nabídku a v případe souhlasu technologií nainstalují a v případě potřeby provedou servis a zákonné prohlídky.

Po české republice máme více než 500 instalačních techniků a více jak 300 servisních techniků

Naše produkty:

Výhradně zastupujeme na Českém trhu Švédská tepelná čerpadla  firmy E|S energy save, která s historií více jak 15 let na trhu vyrábí a stále vyvíjí technologicky vyspělá tepelná  čerpadla VZDUCH/VODA.

Italské plynové kotle SIME. Jedná se o jednoho z předních výrobců plynových kondenzačních kotlů s více než 40-ti letou tradicí.

Italské kamna, krby, sporáky a kotle na tuhá paliva od Italské značky THERMOROSSI máme generální zastoupení na trhu. K produktům této značky je vytvořen web www.kamnathermorossi.cz

Zahradní ohřívače a PBQ grily značky POB Faro. Na tuto značku máme také zastoupení pro Český trh. Značka nabízí designové a úsporné zahradní ohřívače na pelety a v nabídce je také řada zahradních designových grilů na pelety.

Další produkty připravujeme a budeme Vás informovat..

Ing. Jan Valčík, MBA - jednatel společnosti