Využijte našich služeb po celé ČR 

Nabízíme poradenství v oblasti výběru vhodného zdroje vytápění pro Váš dům a servis pro námi dodávané zařízení po celé České Republice.

Všem klientům nabízíme zdarma návštěvu domu, prohlídku stávajícího topení a konzultaci s naším technikem o možnostech řešení volby nejvhodnějšího zdroje. Připravíme dle návštěvy a osobní konzultace cenovou nabídku na daný zdroj. Techniků po ČR máme cca 500 a vždy přijede technik z blízkosti Vašeho bydliště.

Vyřídit všechny dotace týkající se námi dodávaných zdrojů.

Servis máme zajištěný více než 300 techniky po celé ČR!

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO ÚČELY POPTÁVKY, NABÍDKY A NÁSLEDNÉ ZPRACOVÁNÍ VŠECH POTŘEBNÝCH DOKUMENTŮ V PŘÍPADĚ REALIZACE.

Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady /EU/ 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR). Vaše údaje, které nám dáte k dispozici ke zpracování prostřednictvím této webové prezentace, emailové nebo telefonické komunikace, popřípadě při osobní návštěvě naší prodejny zaměstnancům společnosti, budou zpracovány ve společnosti VALTOP TRADE s.r.o..

Souhlasím, že mé osobní údaje budou předány v případě potřeby smluvní partnerské firmě pro vytvoření nabídky v případě požadavku nacenění a konzultace příslušné realizace. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat a to osobně na naší prodejně nebo prostřednictvím emailové komunikace na adrese info@valtop.cz, popřípadě telefonicky +420 739 14 77 14