TEPELNÁ ČERPADLA E|S  SPLIT / MONOBLOK

SPLIT  VERZE NP 6 - 13 kW

- je rozdělený systém a přenos tepla do topného systému v budově probíhá pomocí chladivového potrubí mezi vnitřní a venkovní jednotkou. Jedná se o efektivní a spolehlivé řešení v chladném klimatu. Možnost propojení s FVE systémem.

Záruka 3 + 5 let na kompresor.  

MONOBLOK VERZE AW 6 - 19 kW

- venkovní jednotka uzavřený chladicí okruh s chladivem R32 a výměník tepla. Venkovní jednotka může být připojena přímo k topnému systému, což znamená, že během instalace není potřeba žádný chladicí technik. Je potřeba zajistit, že při výpadku elektrické energie nedojde k zamrznutí systému venkovní jednotky. Možnost propojení s FVE systémem.

Záruka 3 + 5 let na kompresor.

MONOBLOK VERZE AW EVI 30 - 90 kW

- tepelná čerpadla určená pro komerční použití a v místech, kde je potřeba vysoký výkon tepelného čerpadla. Tepelné čerpadla řady AW EVI lze instalovat do kaskády a na jednu vnitřní jednotku může být zapojeno až 16 venkovních jednotek. Celkový výkon je tedy až 1 440 kW.

Záruka 3 + 5 let na kompresor. 


PŘÍSLUŠENSTVÍ

Podstavy pro venkovní jednotky, odvodňovací vany pro venkovní jednotky, nerezové nádrže na t.u.v., multifunkční nádrže, ventilátorové konvektory, přepínací ventily, elektrické ohřívače, mechanické a magnetické filtr na nečistoty.